Ta kobieta wygląda zwyczajnie do momentu, kiedy odgarnia dłonią włosy. WOW!

0
822

Na pierwszy rzut oka kobieta ma po prostu ładnie wystrzyżonego, krótkiego boba, w swoim naturalnym, ciemnym kolorze włosów. Dopiero gdy odgarnia dłonią włosy, każdy nie może się nadziwić!

Lubisz szaleństwo na głowie, ale Twoja praca nie pozwala Ci na kolorowe pasemka? Przetestuj w takich razie dyskretne farbowanie – włosy z kolorowym spodem.

Na fali mody na kolorowe włosy do łask powróciła kontrastowa koloryzacja, w której spodnia warstwa jest farbowana na wyrazisty kolor. Kilka lat temu było to połączenie blondu na górze z czernią lub ciemnym rudym pod spodem. Teraz jest moda na bardziej szalone kolory. Wielbicielki kolorowych włosów coraz chętniej sięgają po niekonwencjonalne połączenia, np. błękit z fioletem, różem, zielenią, czerwienią lub kilkoma kolorami na raz.

Jaye T. z Singapuru na nagranym filmiku pokazuje zakamuflowany kolor, którego nikt by nie zauważył, gdyby nie ruch dłonią. Gdy masz ochotę na odrobinę szaleństwa i jednocześnie nie chcesz całkowicie rezygnować ze swojego naturalnego koloru, to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie. Na jasnych włosach efekt jest jeszcze bardziej spektakularny, ale i tak można być pod wrażeniem patrząc na włosy Jaye.

Jak Wam się podoba taki trend? To hit czy kit? Skusiłybyście się taką kolorową fryzurę?

PRZECZYTAJ TAKŻE: 9 CIEKAWYCH TRIKÓW NA PROBLEMY Z BUTAMI. KONIEC Z PĘCHERZAMI I BOLĄCYMI PIĘTAMI!

Źródło: youtube.com

wad

Brak postów do wyświetlenia