Ta kobieta zakrywa gniazdka elektryczne w swoim domu za pomocą drzwi do domku dla lalek

0
346

Podczas kwarantanny każdy potrzebował czegoś do roboty. Podczas gdy niektórzy ludzie odtwarzali dzieła sztuki lub sprzątali swoje domy, inni poświęcali swój czas kreatywnym projektom.

Poznajcie Cristinę, użytkowniczkę Imgura, aka cristinaf. Kobieta niedawno udostępniła na Imgur zdjęcia ze swojego ostatniego projektu podczas kwarantanny – maleńkie drzwiczki z domku dla lalek zasłaniających gniazdko elektryczne w jej domu – zdjęcia szybko stały się popularne na platformie. Sprawdź projekt Cristiny w galerii poniżej!

Więcej informacji: Imgur

Użytkowniczka Imgur cristinaf niedawno udostępniła swój najnowszy projekt z okresu kwarantanny.

Cristina (cristinaf)

Małe drzwiczki zasłaniające gniazdko elektryczne mają nawet własną wycieraczkę „Welcome (Witamy)” z małym kluczem pod nią – jest to naprawdę bardzo urocze.

Cristina (cristinaf)
Cristina (cristinaf)

W wywiadzie dla Bored Panda kobieta powiedziała, że jej dom jest pełen uroczego i przerażającego wystroju. „Zawsze kochałam miniatury i domki dla lalek” – powiedziała kobieta.

Czytaj: Wyjątkowe projekty – twórcy powinni dostać medal za pomysłowość

Cristina (cristinaf)

Okazuje się, że to nie pierwsze drzwiczki, którymi Cristina zasłoniła gniazdko elektryczne w domu.

Cristina (cristinaf)

Kobieta kupiła na Amazon jakieś niedokończone drzwi do domku dla lalek w skali 1:12, rozebrała je i złożyła ponownie, tak aby drzwi otwierały się na zewnątrz. „Pomalowałam je, a następnie po prostu przykleiłam na gorąco do istniejących płyt w moich gniazdach. Nie polecam tego do domów z małymi dziećmi, ponieważ można je łatwo wyrwać ”- dodała Cristina.

Cristina (cristinaf)

„Ważne jest, aby wiedzieć, że te drzwi się otwierają, więc musisz ostrożnie usunąć dolny kawałek drewna (ja użyłam żyletki), odwrócić drzwi i ponownie je przykleić” – poradziła kobieta. „Być może trzeba będzie zrobić nowy otwór na kołek, który umożliwi otwieranie drzwi. Na koniec pomaluj drzwi, jak chcesz, dodaj szczegóły i gorący klej do istniejącej płyty wylotowej”.

Post Cristiny szybko stał się popularny na Imgur.

Cristina (cristinaf)

W ciągu zaledwie kilku dni post Cristiny został wyświetlony ponad 142 tys. razy i otrzymał 3,6 tys. polubień na Imgur.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

Cristina (cristinaf)

Cristina nie tylko kupuje drzwi od domków dla lalek, aby zakryć gniazdka elektryczne – sama buduje domki dla lalek.

Cristina (cristinaf)

Cristina tworzy również piękne domki dla lalek, taki jak domek dla lalek Greenleaf, którego ukończenie zajęło kobiecie całe dwa miesiące.

Cristina zrobiła też kiedyś tę uroczą filiżankę z podstawką.

Cristina (cristinaf)

Ludzie pokochali projekt Cristiny.

Czytaj: Fontanna z krakowskiego Rynku dostała drugie życie