Ta para jest nierozłączna: miniaturowy koń i gęś

0
582
BUCKS COUNTY SPCA

Są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Miniaturowy koń i gęś Hemingway, zostały uratowane z niehigienicznego, zaniedbanego środowiska w Pensylwanii. Od tego czasu trzymają się razem i nie odstępują siebie na krok.

Ta mało prawdopodobna para trafiła do BCA County SPCA, gdzie zostali przygotowani do adopcji w bezpiecznym, kochającym domu. Zaczęto szukać dla nich nowego domu.

Kiedy BCA County SPCA ogłosiło na Facebooku, że można zgłaszać wnioski o nowy dom dla konika i Hemingwaya, postawiono jeden warunek: mini koń i gęś muszą zostać adoptowane razem. Pod żadnym pozorem nie można ich rozdzielić.

Te dwa zwierzęcia stały się nierozłączne z powodu ciężkich chwil w Pensylwanii. Kiedy zaangażowano się do znalezienia nowego domu, który byłby odpowiedni dla 6-letniego mini konia i gęsi, urzędnicy z Bucks County SPCA wiedzieli, jak ważne jest, aby pozostali razem.

Czytaj: Najmniejszy i najsłodszy koń na świecie

Niedawno urzędnicy w schronisku z radością ogłosili, że oba zwierzęta wyjechały do nowego domu. Rzeczniczka Bucks County SPCA, Cindy Kelly, powiedziała Philadelphia Inquirer, że ich nowy właściciel pracuje w biurze weterynaryjnym i ma doświadczenie z dużymi zwierzętami.

„Miniaturowy koń i Hemingway opuścili nasze schronisko i znaleźli nowy dom! Konik się cieszył i był gotowy, by iść ze swoim najlepszym kumplem u boku. Będziemy za nimi tęsknić, ale nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z tej wyjątkowej pary ”- opublikowano komunikat na Facebooku Bucks County SPCA. „Na razie życzymy im dobrej nocy w ich nowym domu”.

Zobaczcie ten niesamowity duet. Jaki to słodki widok!

Waffles and Hemingway have left our barn for their new home! We will miss them, but we couldn’t be happier for this special pair. Waffles hopped right in, ready to go with his best friend by his side. They went home with wonderful adopters who are experienced with horses and have other farm friends for Waffles and Hemingway to meet. We wish them all many sunny days and green pastures!

Publisert av Bucks County SPCA Onsdag 11. september 2019
zdjęcie: facebook.com

Zdjęcie główne: facebook.com

Czytaj: W Kalifornii można kupić psa tylko ze schroniska!