Tak śpią małe sowy. Powód Cię zaskoczy!

0
317

Zwierzęta potrafią sprawić, że nawet najprostsze rzeczy będą urocze.

Tym razem to małe sowy sprawiają, że przecieramy oczy ze zdumienia, a to wszystko z powodu ich przezabawnej pozycji do spania.

Okazuje się, że małe sowy rodzą się z główkami zbyt dużymi i ciężkimi dla ich małych ciałek, przez co śpią twarzą w dół! Małe sowy śpią tak, ponieważ ich głowy są zbyt ciężkie.

Użytkownik Twittera dodał na platformę zdjęcie małej sowy śpiącej z głową w dół, aby ujawnić swoje ostatnie odkrycie, że małe sowy tak śpią, ponieważ ich głowy są zbyt ciężkie.

Post, któremu towarzyszyło urocze zdjęcie, stał się popularny na Twitterze i Reddit. Chociaż często zdarza się, że dzieci rodzą się z głową zbyt dużą dla ich ciała, niektórzy początkowo wątpili w autentyczność tego twierdzenia, jednak wydaje się, że jest ono w rzeczywistości poprawne.

Czytaj: Podaruj 1% podatku, bo bez Ciebie wyginą

Użytkownik Twittera, Mark Rees, zamieścił takie zdjęcie:

To urocze odkrycie szybko rozprzestrzeniło się na Twitterze, chociaż niektórzy uważali, że jest zbyt słodkie, aby mogło być prawdziwe.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Jednak wątpliwości te szybko rozwiały się po tym, jak inni użytkownicy zaczęli udostępniać materiał potwierdzający, przedstawiający drzemiące sowy.

Oczywiście, gdy sowy dorosną, ich ciała w końcu „dogonią” ich komicznie przerośnięte głowy i pozwolą im spać na siedząco.

Sowy szybko stały się popularne, a w Internecie ludzie z całego świata chichoczą na widok tych drzemiących słodkich zwierząt.

Czytaj: Piękna sowa śnieżna wróciła do Central Parku po 130 latach

Twitter
Reddit
Twitter