Tak wyglądają szczęśliwe psy podczas jazdy samochodem

0
570

Nasi najlepsi czworonożni przyjaciele dostają głupawki, gdy tylko wsiądą do samochodu. W końcu psy uwielbiają bawić się bez względu na to, gdzie się znajdują. Ale samochody mają w sobie coś magicznego, co u niektórych psów wydobywa prawdziwe szczeniackie szaleństwo.

Aby rozjaśnić Twój dzień i sprawić, że będziesz się uśmiechać, zebraliśmy jedne z najzabawniejszych zdjęć psów jeżdżących samochodami i wszystkich szaleństw, które temu towarzyszą.

Podczas gdy jest wiele, wiele psów, które uwielbiają być szoferem, ponieważ jazda samochodem daje im poczucie przygody i przypomina polowanie, inne psy mają niechęć do pojazdów. Istnieją jednak sposoby, aby zachęcić psa do polubienia jazdy samochodem. Właściciele muszą stosować pozytywne wzmocnienie, aby psy zachowywały się w określony sposób.

1.

Trevor Jones

2.

3.

metal_crab

Kelsey Dickerson z Arizona Humane Society wyjaśniła, że psy mogą bardzo reagować na nastroje właścicieli i często reagują na ton głosu, mowę ciała i zachowanie w każdej sytuacji.

„Zawsze zaleca się stosowanie pozytywnego wzmocnienia, gdy zwierzę wykazuje pożądane zachowanie, dając mu wartościowe smakołyki, słowne pochwały i miłość!” wyjaśniła. Jeśli więc chcesz, aby Twój pies nauczył się kochać przejażdżki samochodem, najlepszym rozwiązaniem jest pozytywne wzmocnienie i unikaj karania swojego zwierzaka.

„Szczególnie ważne jest, aby nigdy nie karać swojego zwierzaka po tym, jak przejawiał zachowanie, którego nie lubisz, chyba że faktycznie przyłapiesz go na gorącym uczynku. Kiedy karzesz zwierzaka za coś, co zrobił wcześniej, nie ma on zdolności poznawczych, aby zrozumieć, za co je karzesz, a nawet może to zwiększyć niepożądane zachowanie, powodując dodatkowy stres i niepokój u zwierzęcia”.

Czytaj: Pies i sowa mogą być przyjaciółmi na całe życie

4.

5.

imgur.com

6.

Lifewithmalamutes

Jednym z powodów, dla których psy mogą unikać przejażdżek samochodem, jest to, że łączą je z negatywnymi doświadczeniami. Na przykład – pójście do weterynarza lub zachorowanie.

W międzyczasie psy ze schroniska mogły mieć traumatyczne doświadczenia związane z samochodami, o których nie wiesz.

Bez względu na powód, dla którego Twój pies może bać się samochodów, kroki, które możesz podjąć, aby zachęcić psa do jeżdżenia samochodem, są dość proste. Wymagają tylko cierpliwości, miłości i zrozumienia.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

7.

8.

JewsQueersAndEskimosINeverReallyCaredFor1

9.

imgur.com

10.

11.

12.

13.

14.

sela_pobl

15.

16.

17.

18.

19.

notdrawntoscale

20.

reddit.com

21.

jphelpsss

22.

ifinallyreallyreddit

23.

mitch506

24.

reddit.com

25.

26.

nicole.alderman.9

27.

anji

28.

29.

30.

EllisHazzard

31.

officialdogsincars.com

32.

imgur.com

33.

reddit.com

34.

md1375

Czytaj: Poznań: lodowisko Chwiałka już czynne – otwarcie sezonu w ten weekend