Ten fotograf uchwycił kolorowe owady i stworzenia na swoich zdjęciach

0
1816

Nie wszyscy lubią pająki, węże i inne stworzenia. Możesz jednak zmienić zdanie po obejrzeniu tych zdjęć wykonanych przez Pavana Tavrekere.

Tavrekere jest fotografem z Indii i specjalizuje się w fotografowaniu maleńkich stworzeń. Inspiruje się naturą i większość swoich fotografii wykonuje na świeżym powietrzu, próbując w tym czasie znaleźć nowe okazy, które mógłby dodać do swojej kolekcji zdjęć.

Pavan powiedział w wywiadzie dla Bored Panda: „Zacząłem fotografować te maleńkie stworzonka ponad 8 lat temu, kiedy miałem jeszcze telefon Sony Xperia, i stało się to moją pasją. Niesamowite jest patrzeć z bliska na małe stworzenia, obserwować ich życie i zachowanie. Czuję się nieszczęśliwy, jeśli nie wychodzę na zewnątrz i nie robię żadnych zdjęć przez ponad tydzień. Fascynują mnie te stworzenia! Uwieczniłem na zdjęciach wiele rodzajów owadów, ale od czasu do czasu znajduję coś nowego, czego nigdy wcześniej nie widziałem”.

Co sądzisz o jego fotografiach? Czy boisz się pająków? Jeśli tak, to czy te zdjęcia pomogły ci zobaczyć ich uroczą stronę? Podziel się swoją opinią z nami w komentarzach!

Więcej informacji: Instagram

Czytaj: 8 skutecznych sposobów na odstraszenie pająków w domu.

Czytaj: W WIELKIEJ BRYTANII MOŻNA SPAĆ W TOWARZYSTWIE LWÓW I TYGRYSÓW