Ten inspirowany naturą stół kawowy naśladuje skrzydła chrząszcza

0
410

Radhika Dhumal jest projektantką mebli i studentką studiów magisterskich w National Institute of Design w Ahmedabad w Indiach. Patrząc na projekty projektantki, staje się jasne, że nie boi się ona nietradycyjnych projektów, które mogą zaskoczyć Cię pomysłowością.

Dhumal prezentuje wyjątkowy stół kawowy w kształcie chrząszcza. Projektantka nazywa go „Elytra” i twierdzi, że inspiracją był ruch skrzydeł chrząszcza.

I nie myśl, że wyjątkowy kształt stołu to tylko sztuczka – „skrzydła” stołu można w rzeczywistości otworzyć, aby uzyskać dodatkową przestrzeń!

Więcej informacji: Radhika Dhumal | Instagram | Behance

Projektantka mebli Radhika Dhumal stworzyła wyjątkowy stół inspirowany skrzydłami chrząszcza.

„Elytra” została zaprojektowana w sposób, który umożliwia użytkownikowi łatwy dostęp do blatu ze względu na jego nie-statyczność ”- pisze projektant.

„Skrzydła” stołu można rozłożyć, aby uzyskać więcej miejsca.

Radhika opisuje stół jako „dynamiczny mebel, który jest interaktywnym stołem, który intryguje użytkownika i stanowi doskonały początek rozmowy przy filiżance kawy!”

Projektantka mówi, że praca z drewnianą fakturą była „absolutną przyjemnością”.

Dzięki temu stołowi Radhika zdobyła trzytygodniowe stypendium w szkole mody i projektowania Istituto Marangoni w Mediolanie!

Czytaj: Tatuaż chrząszcza rozkłada skrzydła w tandemie z ramieniem właścicielki

Niestety, chociaż większość z nas chciałaby mieć w swoich domach tak wyjątkowy mebel, nie wygląda na to, żeby stół Elytra był wystawiony na sprzedaż.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

Radhika udostępniła nawet swoje szkice koncepcyjne:

Czytaj: Most Pilchowicki został wpisany do rejestru zabytków