Ten kot stał się popularny w Internecie, ponieważ wygląda jak Zorro

0
359
Ten kot stał się popularny w Internecie, ponieważ wygląda jak Zorro, ma synka o imieniu Bandyta, który wygląda dokładnie jak on.

Mieszany kot perski o imieniu Boy jest uwielbiany przez ludzi na całym świecie za podobieństwo do popularnego zamaskowanego strażnika. Kotek ma czarne oznaczenie wokół oczu, które wygląda jak maska, którą nosi fikcyjna postać Zorro. Z tak wyjątkową twarzą Boy szybko stał się popularny po debiucie w TikTok w listopadzie 2021 roku. Jego pierwszy film ma 1,5 miliona wyświetleń, a komentarze są pełne porównań do Zorro – teraz to jego pseudonim.

Słynny kot mieszka w Indonezji ze swoim właścicielem Indraini Wahyudin Noor i kilkoma innymi kotami. Jeśli rzucisz okiem na media społecznościowe Noora, to zauważysz, że króluje tam Boy. Noor przyznał: „Mam wiele kotów, ale tylko ten ma maskę na twarzy. To mój ulubiony kot!”

Noor również w pełni zaakceptował porównania do Zorro. Jego konto Tiktok (podobno teraz tylko dla Boya) ma ponad 20 milionów polubień i prawie 750 000 obserwujących, a niektóre z najpopularniejszych filmów zawierają motywy Zorro.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Jeden film pokazuje, jak Noor odpakowuje paczkę przed Boyem, gdy gra motyw Zorro. Ukazuje się czarny kapelusz wielkości kota, a Noor umieszcza go na głowie Boya, uroczo składając hołd skrytemu mścicielowi.

W zaskakującym obrocie wydarzeń Noor niedawno powitał na świecie niektóre kocięta Boya. Z nowego miotu jest mały mini-Zorro o imieniu Bandit (Bandyta), który ma taką samą kolorystykę jak jego tata. Fani Boya wydają się być zachwyceni jego małą kopią i po prostu nie mogą się nacieszyć filmami Noora. A kto może ich winić? Są cudowni.

Zobacz więcej Boy (lub Zorro) i Bandit, śledząc ich na Tiktoku i  Instagramie.

Czytaj: Szkoła Magii i Czarodziejstwa na Zamku Czocha

Boy, mieszany kot perski z Indonezji, stał się popularny dzięki podobieństwu do słynnej postaci Zorro.

Jego białe futro jest uroczo ozdobione czarną „maską”, dzięki czemu porównanie do zamaskowanego strażnika jest niezaprzeczalne.

Indraini Wahyudin Noor, właściciel kota Boya, mówi, że Boy jest jego ulubieńcem wszystkich jego kotów. Jego Tiktok jest pełen uroczych filmów z kotkiem i odniesieniami do Zorro.

Czytaj: Japoński bobtail – rzadki kot z ogonem króliczka

W zaskakującym obrocie wydarzeń, Boy doczekał się potomstwa. Fani nie mogą się nacieszyć jednym z jego kociąt, Bandit, który wygląda dokładnie jak jego ojciec.