Ten pies ma tak piękne włosy, że ludzie myślą, że to peruka

0
275
Zdjęcie: Rebecca Dobson/Facebook

Lola, trzyletnia cocker spaniel z Leeds w Wielkiej Brytanii, ma głowę pełną wspaniałych blond włosów, które często powstrzymują ludzi przed zadawaniem sobie pytania, czy nosi perukę.

Cocker spaniele znane są z pięknych kręconych loków, ale włosy Loli są wyjątkowe, nawet jak dla tej rasy.

Jej szczęśliwa właścicielka, 22-letnia Rebecca Dobson, mówi, że ponieważ włosy na psiej głowie są tak długie i mają inny kolor niż włosy na jej ciele, ludzie zakładają, że są fałszywe lub farbowane.

Ale w rzeczywistości jest to całkowicie naturalne, przez co wielu jest zszokowanych, słysząc tę informację. Nie tylko włosy Loli przyciągają uwagę miłośników psów za każdym razem, gdy Rebecca zabiera ją na spacery, ale niektórzy ludzie proszą o zrobienie zdjęć z tą suczką, aby pokazać swojemu fryzjerowi, jak chcieliby zrobić własne włosy.

„Ciągle zatrzymują nas ludzie, którzy mówią, że z powodu swoich długich blond włosów myśleli, że pies nosi perukę” – powiedziała Rebecca Caters News. „Ponieważ włosy na jej głowie mają tak inny kolor niż włosy na jej ciele, ludzie od razu zakładają, że są fałszywe. Albo myślą, że nosi perukę, albo że farbowaliśmy ją na blond, co uważam za naprawdę zabawne”.

Facebook

Z powodu swoich niezwykle pięknych blond loków Lola przyciąga więcej uwagi wśród ludzi niż u innych psów, ale na szczęście uwielbia być w centrum uwagi, a jej ogon nigdy nie przestaje machać, gdy ktoś ją komplementuje.

Facebook

Sierść tej suszki nie zawsze była tak imponująca. Kiedy była szczeniakiem, miała po prostu lekki puch na całym ciele, ale wraz z wiekiem włosy na jej ciele stały się ciemniejsze, a loki na jej głowie stały się dłuższe i jaśniejsze.

Czytaj: Ten uroczy pies ma lepsze włosy niż niejeden człowiek

Facebook

„Nigdy nie spodziewaliśmy się, że będzie wyglądać tak, jak teraz” – powiedziała jej właścicielka. „Ale kiedy po raz pierwszy zauważyłam, jak długie stają się jej włosy, byłam tak podekscytowana, że zaczęłam je stylizować i używać akcesoriów do włosów. Uwielbiam bawić się jej włosami, a ona też kocha, jak to robię”.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Facebook
Facebook

Czytaj: Dwa nowe zawody od września 2022 r. Szkoła w Poznaniu będzie kształcić jako pierwsza w Europie