To najbardziej kobiecy chłopak na świecie

0
288
Zdjęcie: Idegami Baku/Twitter

Wygląda na to, że Idegami Baku powinna być w popularnej grupie nastolatek, tyle że w rzeczywistości jest 19-letnim chłopcem o prawdopodobnie najbardziej uderzającym androgenicznym wyglądzie na świecie.

Mężczyźni używający makijażu i technologii manipulacji zdjęciami do udawania kobiet w Internecie to w ostatnim czasie bardzo popularny trend, ale nikt nie robi tego lepiej niż „najbardziej kobiecy chłopak na świecie” Idegami Baku.

W 2018 roku Idegami zyskał sławę po udziale w popularnym japońskim konkursie talentów JUNON Super Boy, gdzie jego kobiecy wygląd po raz pierwszy przykuł uwagę publiczności. Mimo że nie wygrał konkursu, ludzie nie mogli przeboleć, jak ładnie wyglądał, a on sam zgromadził ogromną liczbę obserwujących w Internecie w mediach społecznościowych w rekordowym czasie.

Czytaj: Ludzie, którzy wyglądają młodziej niż swój wiek – żyją dłużej

Zdjęcia Idegamiego Baku zaczęły krążyć po mediach społecznościowych, zarówno w Japonii, jak i Korei Południowej, a wkrótce trafiły również do zachodnich mediów społecznościowych. Na YouTube są teraz nawet tworzone przez fanów filmy z jego zdjęciami, a jego popularność online rośnie z każdym dniem.

Zamiast próbować ukryć swoje kobiece rysy, 19-latek wprawił w zakłopotanie androgynię, deklarując nawet, że jest bezpłciowy, aby uczynić iluzję jeszcze bardziej wiarygodną.

Aby dowiedzieć się więcej o Idegami Baku, śledźcie go na Twitterze i Instagramie. Koniecznie też zajrzyj na f7.pl

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 井手上 漠 (@baaaakuuuu)

Czytaj: Nowa atrakcja w Centrum Szyfrów Enigma!

wad

Brak postów do wyświetlenia