Tomasz Sekielski pokazał zwiastun filmu o pedofilii w polskim Kościele

0
887

Tomasz Sekielski opublikował na YouTube zwiastun swojego filmu „Tylko nie mów nikomu”, który opowiada o pedofilii w polskim Kościele katolickim. „Sprawa pedofilii w polskim Kościele to sprawa dziesięcioleci”. Czy to będzie kolejny, głośny film o pedofilii w Kościele?

Film Tomasza Sekielskiego będzie można oglądać za darmo. Premiera 11 maja 2019 roku.

W 56-sekundowym zwiastunie filmu Tomasza Sekielskiego pojawiają się wypowiedzi ofiar księży pedofilów. Słyszymy w zwiastunie: „Pamiętasz o naszej tajemnicy?”, „Powiedział mi, żebym nic nie mówił mamie”, „Jak powiem, to nie zostanę zbawiony”, „Przyjdziesz do mnie w sobotę, mam fajny prezent, który przyda się mamie. Ale pamiętasz o naszej tajemnicy, prawda?”.

Premiera filmu „Tylko nie mów nikomu” zaplanowana jest na 11 maja 2019 roku. Będzie można go obejrzeć za darmo na YouTube na kanale „SEKIELSKI”.

Żadna ogólnopolska stacja nie podjęła się wsparcia produkcji „Tylko nie mów nikomu”. Film został całkowicie sfinansowany ze składek internautów. Zbiórka rozpoczęła się w lutym 2018 roku w serwisie Patronite.

Sekielski już wtedy mówił, że chce uzbierać pieniądze na film, który „obnaży hipokryzję części kościelnych hierarchów i zmowę milczenia służąca ochronie zboczeńców, a nie ich ofiar”.

Sekielski poinformował internautów, że chce uzbierać 100 tysięcy zł. Niecały rok później dziennikarz poinformował, że suma przekroczyła wyznaczony próg. Finalnie udało się uzbierać ponad 450 tysięcy zł.

„Tylko nie mów nikomu” to filmowy dokument, który ma wstrząsnąć polską opinią publiczną.

Dziennikarz zapowiedział, że teraz zbiera fundusze na kolejną produkcję. Chce wyprodukować film o SKOK.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zmiany w szkołach związane z religią – f7dobry.com

Koniecznie odwiedź naszą stronę f7city.pl