Urocza kotka myśli, że jest psem, tak jak jej przybrani psi bracia

0
577

Koty i psy mają zazwyczaj burzliwe relacje, dlatego ludzie często mówią, że kłócące się rodzeństwo walczy „jak kot z psem”. Jest jednak w Japonii szczęśliwa, futrzasta rodzina, która udowadnia, że to błędne powiedzenie. Poznajcie Kiki, uroczą kotkę krótkowłosą, która żyje spokojnie ze swoimi przybranymi braćmi: Shiba Inu; Saki, Ibuki i Hazuki.

Wydaje się, że Kiki nie tylko lubi towarzystwo psów, ale w rzeczywistości zachowuje się, jakby była jedną z nich. Urocze zwierzęta mają własną stronę na Instagramie, na której ich właściciel udostępnia zdjęcia i filmy, na których bawią się, jedzą, a nawet przytulają się razem.

Psy również wydają się zupełnie niewzruszone obecnością Kiki i są szczęśliwe, siedząc obok niej.

Czytaj: Najbardziej tajemniczy i oszałamiający park z kotami w roli głównej

Podczas gdy większość kotów robi, co im się podoba, Kiki jest tak samo posłuszna, jak psy. Została uchwycona podczas pozowania zsynchronizowanego ze swoim rodzeństwem Shibą do zdjęć, a nawet na kilku filmach naśladuje ich zachowanie. Szczególnie jeden film przedstawia urocze zwierzęta podczas posiłku. Cała czwórka – w tym Kiki – została sfotografowana, gdy czekają cierpliwie na sygnał od swojego właściciela, że mogą zacząć jeść.

Sprawdź poniżej zdjęcia i filmy Kiki, Saki, Ibuki i Hazuki. A jeśli nie masz dość tych super-uroczych zwierząt , możesz śledzić ich na Instagramie, aby uzyskać więcej zdjęć i filmików.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

Poznajcie Kiki, uroczą kotkę krótkowłosą, która żyje spokojnie ze swoim rodzeństwem Shiba Inu; Saki, Ibuki i Hazuki.

Kotka myśli i zachowuje się jak reszta psów.

Czytaj: Poznań: niewiarygodne odkrycie pod Pomnikiem Poznańskiego Czerwca 1956

Kiki naśladuje zachowanie swojego psiego rodzeństwa!