Uzdrawiające duszę wideo kaczki zasypiającej z kwiatem na głowie

0
891

Musicie zobaczyć to wideo przedstawiające zasypiającą kaczkę po tym, jak ktoś jej założył kwiatek na łepek.

Na szczęście w trudnych chwilach życia jest Internet pełen kotów, psów i kaczątek. Oczywiście, jeśli nie spędzasz 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w Internecie, takie filmy mogą zostać przeoczone, ale po to tu jesteśmy!

Niedawno jedno wideo stało się bardzo popularne na Twitterze i z pewnością wywołało uśmiech na twarzach wielu ludzi.

Pierwotnie udostępniony przez konto na Instagramie dla Mother The Mountain Farm, materiał filmowy krążył w mediach społecznościowych. Urocze wideo przedstawiające zasypiające kaczątko zebrało ponad 800 tysięcy polubień w krótkim czasie na Twitterze i ponad 45 tysięcy wyświetleń na Instagramie. To tylko dowodzi, jak bardzo potrzebujemy więcej takich treści.

Więcej informacji: Instagram

Wideo przedstawiające zasypiającą kaczuszkę w kapeluszu z kwiatka stało się popularne na całym świecie.

wamlart

Pierwotnie materiał został udostępniony na Instagramie, na koncie Mother The Mountain Farm. Podpis brzmiał: „Śpiąca kaczuszka pod kapeluszem z kwiatka nasturcji, drzemiąca w środku miętowego ogrodu. Ten maluch pochodzi z naszej ostatniej partii kaczek Call Duck, które wykluły się dwa dni temu! Wyszła z jaja i nie mamy jeszcze dla niej imienia – czy powinniśmy nazwać ją Nasturcja?”

Czytaj: Ta kaczuszka tak bardzo przywiązała się do „kaczego” taty, że nie opuszcza go na krok. Zobaczcie przeurocze WIDEO.

Kaczątko podbiło serca ponad 800 tys. użytkowników Twittera.

wamlart

Jeden z użytkowników Twittera o nazwie użytkownika @wamlart udostępnił wideo w niedzielę i napisał: „Jeśli czujesz się smutny, spójrz na tę uroczą kaczkę”. I mnóstwo ludzi oglądało tę uroczą kaczkę. I wielu się zakochało. „To jest teraz oficjalnie najsłodsze wideo jakie kiedykolwiek widziałem” – napisał internauta i trudno się z tym nie zgodzić.

„To dosłownie najsłodsza [rzecz], jaką kiedykolwiek widziałem” – skomentował użytkownik Twittera @TurnTheBeatUp.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

Zobacz urocze wideo poniżej:

Jest także więcej materiałów z tymi uroczymi zwierzętami:

Podpis pod udostępnionym filmem brzmiał: „Kaczka Nasturcja zmieniła dziś rano swój senny kapelusz na kapelusz przeciwsłoneczny (i dołączyła do niej jej siostra Mint)”.

Aby zobaczyć więcej treści z uroczymi zwierzętami na farmie, śledź @motherthemountain na Instagramie!

Czytaj: Spektakularna kaczka mandaryńska

wad

Brak postów do wyświetlenia