Wielki penis na grobie, ostatnie życzenie 99-letniej kobiety przed śmiercią

0
119

Przed śmiercią 99-letnia Catarina Orduña Pérez miała jedno ostatnie życzenie: aby gigantyczny posąg penisa i jąder, ważący ponad 272 kg, został umieszczony na szczycie jej grobu.

Doña Cata, jak ją czule nazywano w małym miasteczku Misantla we wschodnim stanie Veracruz, miała szczególne upodobanie do penisów i tego, co w jej mniemaniu reprezentowały.

Rodzina spełniła życzenie babci, by mieć gigantycznego penisa na nagrobku. To „uznanie jej miłości i radości życia”.

Rzeźba ma 165 centymetrów i waży ponad 270 kilogramów!

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Wnuk Catariny, Alvaro Mota Limon, powiedział VICE World News w wywiadzie: „Chciała przełamać paradygmat wszystkiego, co meksykańskie, gdzie czasami rzeczy są ukryte z powodu braku otwartego umysłu… Zawsze była bardzo awangardowa, bardzo postępowa”.

Przed śmiercią w wieku 99 lat Catarina, która zmarła 20 stycznia 2021 roku, była znana w swoim małym miasteczku Misantla jako Doña Cata z powodu fascynacji penisami.

Czytaj: Ultrarzadkie rośliny, które wyglądają jak penisy

Mota Limon wspomina, jak jego babcia „patrzyła na życie z wielkim optymizmem i uważała, że problemy nie powinny nas przytłaczać”. Przedstawiła ten pomysł rodzinie za pomocą metafory penisa, co oznacza, że ​​kiedy jesteś verga, „nie należy się poddawać. Kiedy pojawiały się problemy, trzeba było stawić im czoła”.

Czytaj: Najwyższe pomniki świata. Jeden z nich jest w Polsce!

Isidro Lavoignet, inżynier, który stworzył pomnik, powiedział: „Na początku myślałem, że to żart, ponieważ rzadko spotyka się tego rodzaju rzeźby lub pomniki, a tym bardziej upamiętniające kogoś, kto nie żyje”. Po tym, jak rodzina zmarłej babci pozostała nieugięta w sprawie konstrukcji, Lavoignet wraz z zespołem 12 osób, w skład którego wchodzili rzeźbiarze, stolarze i szlifierze, zaczęli nad nią pracować i ukończyli ją w ciągu miesiąca.

Chociaż byli konserwatyści, którzy nie byli zadowoleni z pokazu gigantycznego penisa na grobie, wnuk Catariny powiedział, że rodzina była przygotowana na „atak krytyki”.

Czytaj: Dlaczego rzeźby starożytnej Grecji mają małe penisy?

Kobieta miała ostatnie życzenie przed śmiercią, aby na jej grobie stanął posąg penisa. Zdjęcie: Twitter

wad

Brak postów do wyświetlenia