Wizażysta wykorzystuje umiejętności, zamieniając się w sobowtórów celebrytów

0
288
Użytkownik TikTok, Aurelio Sanchez, stał się popularny na TikTok za przerażająco dokładne podszywanie się pod Mariah Carey i wiele innych gwiazd.

Utalentowany wizażysta wykorzystuje swoje umiejętności, aby przekształcić się w różne celebrytki.

Utalentowany wizażysta i samozwańczy iluzjonista, Aurelio Sanchez, przykuwa uwagę w Internecie ze względu na jego zdolność do przekształcania się w gwiazdy i celebrytki, takie jak Mariah Carey, Shakira czy Kris Jenner.

Aurelio Sanchez zawsze lubił wcielać się w ludzi i bohaterów filmowych, ale dopiero pewnego dnia, w wieku 18 lat, kiedy zagrał postać dla swojej mamy, wiedział, że to jest to, co chce zrobić ze swoim życiem .

Następnie studiował makijaż i wykorzystał tę nowo odkrytą wiedzę, aby spełnić swoje marzenie, zamieniając się w sobowtórów celebrytów, takich jak legendarna meksykańska piosenkarka, Selena, nominowana do Oscara aktorka i piosenkarka, Lady Gaga, Mariah Carey i wielu innych.

Czytaj: Gwiazdy ramię w ramię ze swoimi młodszymi wersjami

Zdjęcie:  Aurelio Sanchez/Instagram

Kilka lat temu klient Sancheza poprosił go, by podszył się pod Mariah Carey, a projekt wyszedł tak dobrze, że piosenkarka ta stała się jedną z jego najpopularniejszych postaci, którą z biegiem czasu nieustannie ulepszał, do punktu, w którym teraz naprawdę musisz mocno się przyjrzeć, czy patrzysz na prawdziwą Mariah Carey, czy na jej sobowtórkę.

Sanchez na przestrzeni lat wybrał różne techniki makijażu i sztuczki, które pozwoliły mu przekształcić się w te wszystkie celebrytki. Ale pomimo mistrzostwa w makijażu, dokończenie iluzji zajmuje młodemu artyście kilka godzin.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Zdjęcie:  Aurelio Sanchez/Instagram

„Zawsze uczę się nowych technik, metod i wiedzy o produktach, aby jeszcze bardziej rozwinąć swój proces twórczy w ożywianiu tych iluzji”, powiedział Sanchez.

„Codziennie otrzymuję wiadomości od pięknych, inspirujących ludzi, którzy proszą mnie, abym nauczył ich tego, co robię – pewnego dnia mam nadzieję, że to zrobię i pomogę utrzymać przy życiu sztukę makijażu i iluzji przez pokolenia”.

Czytaj: Nowa restauracja w centrum Wrocławia!

Zdjęcie:  Aurelio Sanchez/Instagram

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez A U R E L I O | S A N C H E Z (@aurelioxsanchez)

wad

Brak postów do wyświetlenia