Wybierz gofra i dowiedz się coś ciekawego o swoim typie osobowości.

0
617
Z testów psychologicznych można często o sobie dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Zdjęcie: Depositphotos.

Eksperci uważają, że istnieje bezpośredni związek między osobowością a podświadomością. Tak właśnie działają różne testy – nawet prosta decyzja, taka jak wybór gofra, nie jest przypadkiem. Twoja podświadomość zrobiła to za Ciebie i może ujawnić sporo o Twoim wnętrzu. Wybrany przez Ciebie obrazek to coś więcej niż kawałek jedzenia. W rzeczywistości ujawnia się Twoja osobowość.

Pamiętaj, że to tylko zabawny test, więc nie bierz tego zbyt poważnie.

Ja bardzo lubię testy osobowościowe i stwierdzam, że naprawdę zadziwiające jest to, ile można powiedzieć o człowieku po najmniejszych podjętych decyzjach. Sprawdźmy, czy i tym razem uda się to zrobić.

Spójrz na zdjęcie poniżej. Które z ciast zwróciło Twoją największą uwagę?

zdjęcie: Depositphotos.com

1.Kółko

zdjęcie: Depositphotos.com

Jesteś myślicielem i analizatorem. Masz niezrównoważone możliwości podejmowania decyzji „poza schematami”. Nie lubisz marnować czasu i starasz się robić rzeczy w życiu w najbardziej efektywny sposób, bez względu na to, czy idziesz z psem na spacer, myjesz samochód czy zmieniasz ubezpieczyciela.

Jesteś fenomenalny w znajdowaniu rozwiązań, gdy wszyscy się już poddali. Jesteś bardzo praktyczny i lubisz mieć wszystkie rzeczy pod kontrolą.

2. Pięciokąt

zdjęcie: Depositphotos.com

Jesteś troszkę solowym graczem. Nie lubisz pokazywać swoich emocji, jednak jesteś bardzo dobry w interpretowaniu uczuć innych osób. Wiele razy powiedziano Ci, że masz niewiarygodną intuicję, a umiejętność rozpoznawania emocji innych ludzi, rozwinąłeś po latach bycia bardzo uważnym i obserwowaniu ludzi. Jesteś bardzo spokojny i naprawdę wyluzowany.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wybierz jeden przedmiot i dowiedź się czegoś nowego o sobie. Ciekawy psychotest!

3. Wielokąt

zdjęcie: Depositphotos.com

Jesteś bardzo kreatywny, innowacyjny i uwielbiasz żyć pełnią życia. Jesteś bardzo entuzjastyczny, a miłość jest dla Ciebie najważniejszą rzeczą. Jesteś świetny w prowadzeniu rozmów. W rzeczywistości możesz rozmawiać z kimkolwiek o wszystkim. Dla Ciebie woda w szklance nie jest tylko w połowie pełna, jest przepełniona.

4. Gwiazda

zdjęcie: Depositphotos.com

Jesteś naturalnym liderem. Lubisz rzucać sobie wyzwanie i nigdy nie przyjmujesz odpowiedzi „nie”. Nie masz nic przeciwko rozwiązywaniu jakichkolwiek problemów. W rzeczywistości wszelkie problemy są tylko ćwiczeniem dla Twojego mózgu. Lubisz mieć kontrolę, ludzie często Ci mówią, że jesteś ich „szefem”.

5. Serce

zdjęcie: Depositphotos.com  

Masz świetne wyczucie do ludzi i to sprawia, że Cię lubią i lubią z Tobą rozmawiać, przebywać. Lubisz pomagać ludziom i troszczyć się o nich. Jesteś bardzo dobrym słuchaczem. Jesteś także bardzo lojalnym i wspierającym przyjacielem. Starasz się unikać konfliktów za wszelką cenę, często poświęcając własne uczucia.

Jaki był Twój wynik? Czy test dobrze Cię opisał? Chętnie się dowiem Twojej opinii, daj znać w komentarzu.

Zdjęcia pochodzą ze strony pl.depositphotos.com

Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl