Wybierz najmilszego mężczyznę, a powiemy Ci coś ciekawego

0
567

Większość kobiet lubi określony typ mężczyzny. Proponujemy Ci jeden bardzo ciekawy test. Musisz wybrać jednego z proponowanych typów mężczyzn.

Pamiętaj, że nie możesz wybrać dwóch naraz. Wybierz tylko jednego mężczyznę, który wydaje ci się najmilszy.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

Jeśli wybrałaś:

Mężczyzna numer 1:

Taka kobieta potrzebuje mężczyzny typu „mąż-ojciec”, a wszystko dlatego, że sama jesteś „kobietą-córką”, która potrzebuje troski i uwagi. Taka kobieta chce czuć się obok męża, jak za kamienną ścianą. Czasami możesz być kapryśna, ponieważ sama nie wiesz, czego naprawdę potrzebujesz.

Kobieta, która wybrała mężczyznę numer 1 często może być kapryśna i nerwowa, jeśli mężczyzna nie poświęci jej wystarczająco dużo czasu. Aby związek był szczęśliwy, musisz czuć się chciana i kochana, więc mężczyzna musi być w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność.

Jego rzetelność, pewność siebie i autorytarne zapiski w zachowaniu pozwolą Ci zbudować długą i harmonijną relację.

Mężczyzna numer 2:

Najbardziej odpowiada ci typ „mężczyzna-dziecko” i „złożony mężczyzna”. Głównym zadaniem w Twoim życiu jest zostanie niezastąpioną żoną ukochanego męża. Chcesz zawsze z nim być i spędzać razem cały wolny czas. Dla ciebie szczęściem jest troska, czułość i ochrona.

Idealnym mężczyzną dla Ciebie będzie ten, który zaakceptuje Twoją dominującą pozycję. Musi być przygotowany na to, że ostatnie słowo w rodzinie będzie Twoje.

Czytaj: Test: Jak czujny jest Twój mózg?

Mężczyzna numer 3:

Tego mężczyznę wybierają silne i samowystarczalne kobiety, które potrzebują wolności i niezależności. Są piękne i ambitne oraz przyciągają wielu mężczyzn. Ale większość członków silnej płci boi się takich kobiet.

Aby związek był szczęśliwy, ta kobieta potrzebuje mądrego mężczyzny, który może zapewnić odpowiednią ilość wolności. Musi cenić osobistą przestrzeń swojego partnera i rozumieć nowoczesne poglądy na temat relacji miłosnych. Ten człowiek musi być mądry, pewny siebie i pragmatyczny.

Nie wyklucza to różnych przejawów romansu, jednak podstawą komunikacji w takich związkach jest nadal podobieństwo zasad życiowych.

Mężczyzna numer 4:

Te kobiety potrzebują mężczyzny, który będzie przede wszystkim przyjacielem. Musi być w stanie wspierać swoją partnerkę i dzielić różne sytuacje życiowe. Te kobiety chcą czuć się zjednoczone ze swoim partnerem i spędzać z nim dużo czasu.

Oddanie i inteligencja to dla Ciebie piękno mężczyzny. Dla Ciebie idealnym partnerem jest ten, z którym możesz porozmawiać o najbardziej tajnych sprawach. Potrzebujesz osoby, która zawsze będzie Cię wspierać i nigdy Cię nie zdradzi. Ten typ wybierają wierne kobiety, które są łatwe i szczere w komunikacji.

Twój mąż powinien móc cieszyć się życiem i dzielić z Tobą wspólne zainteresowania.

Koniecznie daj znać w komentarzu, jaki typ mężczyzny wybrałaś!

Źródło: tutkatamka.com.ua

Czytaj: Wrocław: nowe stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi od września