Wystarczy 1 szklanka. W ciągu 5 minut wszystko, co zbędne, absolutnie zostanie usunięte z jelit

0
466

Prawdopodobnie nie miałaś pojęcia, że możesz wyleczyć się słoną wodą.

Eksperci twierdzą, że ciepła woda z solą morską wypita na pusty żołądek może dosłownie ożywić każdą komórkę organizmu w 7 dni. W końcu woda jest źródłem życia, jest całkowicie naturalna dla organizmu.

W tym artykule postaram się przekonać Cię o cudownych właściwościach naturalnego napoju. Wzmocnienie kości, normalizacja poziomu cukru we krwi, przyspieszenie metabolizmu, poprawa odporności – to tylko niektóre z zalet szklanki płynu leczniczego.

Oczyszczanie słoną wodą

Do szklanki wlej gorącą wodę, wsyp 1/4 łyżeczkę soli morskiej. Dokładnie wymieszaj, aż sól całkowicie się rozpuści. Jeśli woda jest dla Ciebie zbyt słona, możesz ją lekko rozcieńczyć.

otozh.com.ua

Czytaj: Niesamowita Droga Mleczna odbijająca się w największym na świecie solnisku

Pij słoną wodę codziennie rano pół godziny przed posiłkiem na czczo. Następnie zrób sobie tygodniową przerwę, po której będziesz mogła znów kontynuować picie słonej wody.

Ważne: picie słonej wody jest przeciwwskazane dla osób cierpiących na jakąkolwiek niewydolność nerek!

Przydatne właściwości słonej wody

1.Woda z solą morską to źródło niezbędnych dla naszego organizmu minerałów. Chemicy zidentyfikowali w tej soli ponad 80 pierwiastków. Nie stosuj diety bez słonej wody, jeśli chcesz, aby Twoje narządy funkcjonowały prawidłowo.

otozh.com.ua

2. Sól służy jako naturalny antybiotyk dla jelit. Picie wody z solą przyspiesza proces trawienia.

otozh.com.ua

3. Słona woda pomaga zapobiegać osteoporozie i łamliwości kości.

otozh.com.ua

4. Woda z solą utrzymuje normalny poziom płynów w organizmie. Nawadnia organizm. Nawet roztwór soli fizjologicznej, który umieszczany jest w kroplówce, jest słony w smaku. Sól morska lub himalajska nie zatrzymuje wody w organizmie, tak jak dzieje się to po spożyciu soli kuchennej.

otozh.com.ua

5. Ze względu na dużą zawartość minerałów ważnych dla układu nerwowego, regularne picie słonej wody pomoże w normalizacji stanu emocjonalnego i wyeliminuje bezsenność. Sól utrzymuje wymagany poziom serotoniny i melatoniny, najważniejsze leki przeciwdepresyjne.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

otozh.com.ua

6. Sól pomaga rozrzedzić śluz w płucach i zatokach przy przeziębieniach i grypie. Pomaga usunąć flegmę z organizmu.

7. Szklanka wody z solą przywraca skórze jednolity koloryt i świeży wygląd. Jod, cynk czy też chrom odpowiedzialne są za zwalczanie trądziku, leczenie i gojenie się ran, a także odpowiednie nawilżenie skóry.

otozh.com.ua

Wszystkie te zalety dotyczą wody z solą morską lub himalajską. Zwykła sól kuchenna nie nadaje się do celów leczniczych. Wiele źródeł uzdrawiania daje nam sama natura. Powiedź o tym znajomym.

Czytaj: Wrocław: nowe stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi od września