Zabawne sytuacje na lotnisku, które przejdą do historii.

0
1051

Podróżowanie może być fantastyczną przygodą i doskonałym doświadczeniem. Jednak zazwyczaj punktem kulminacyjnym jest to, co dzieje się po dotarciu do celu. Wcześniejszy chaos może troszkę popsuć podróż. Jedną z najbardziej stresujących bądź nielubianych części wyjazdu na wakacje lub w podróż z innego powodu jest oczekiwanie na lotnisku.

Najpierw pośpiech, żeby się nie spóźnić na odprawę, później czekanie na samolot, gdy ten ma spóźnienie, aż do uświadomienia sobie, że nie ma miejsca na nogi podczas lotu. A na koniec zdarza się koszmar, że linia lotnicza straciła Twój bagaż – jest wiele rzeczy, których może pójść źle.

Czekanie to pierwszy czasownik, które kojarzy się ze słowem lotnisko. Loty bywają odwołane lub opóźnione ze względu na pogodę. Kiedy tak się dzieje, osoby dojeżdżające do pracy nie mają innego wyboru, jak czekać. Czasami mogą upłynąć ponad 24 godziny, zanim sytuacja zostanie rozwiązana. Nie każdy ma pieniądze na pokój hotelowy. Poniższa dama na pewno nie miała. Musiała być bardzo śpiąca, ponieważ zabezpieczyła się w swoim „łóżku”.

Zobaczcie, co jeszcze może przydarzyć się na lotniskach.

Co za wygoda! Siedzenie na lotnisku na krótką metę nie jest uciążliwe, ale gdy wszystko się przedłuża, nie jest to wygodne. W rzeczywistości oczekiwanie przez dłuższy czas na lot jest żmudną sprawą. Poniżej mamy bardzo kreatywną panią, która postanowiła zapewnić sobie komfort bez względu na miejsce. Starannie umiejscowiona poduszka gwarantuje miękkość. Jednak kiedy opuścisz samolot, pamiętaj, aby zdjąć poduszkę. I nie używaj poduszki w kolorze ciała. Na pierwszy rzut oka może to być bardzo mylące 😉

Pani pilot lubi każdą wolną chwilę poświęcić na jogę. Kobieta postanowiła pozować do zdjęcia siadając w silniku samolotu. Kobieta publikuje także dziwne zdjęcia w mediach społecznościowych. Wszystko jest dobre, o ile zdjęcie nie trafi do podręcznika szkoleniowego dla pilotów. Nigdy nie jest dobrym pomysłem przebywanie w pobliżu maszyny, która może Cię zabić.

Oryginalnie powitanie. Nic nie sprawia, że czujesz się tak wyjątkowo, jak sytuacja, kiedy na lotnisku czeka na Ciebie ktoś z rodziny z dużym napisem na lotnisku. Poniższy obrazek mówi więcej niż tysiąc słów, a źle postawiony znak może zrujnować ten piękny moment. Jeśli dodamy do tego nieodpowiednie ubranie, mamy przepis na katastrofę. Dorosły mężczyzna w pingwinkach jest troszkę przesadą. Jeśli dodamy do tego listę zakupów to jest to trochę za dużo. Mężczyzna ma napisane: „Witam w domu. Mamo, tato, skończyły się płatki śniadaniowe w domu”.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Lotnisko z największym krytym wodospadem świata       

Super ludzki wysiłek. Ta scena wygląda jak coś w przyszłego filmu science-fiction, ale tak nie jest. Po prostu wysiadła technologia i ludzie byli zmuszeni ciągnąć samolot, aby go uruchomić. Co gorsza, do tego celu używa się tylko niskich ludzi. To jak niewolnictwo. Jednak możesz być spokojny. Filmowano ten moment dla programu telewizyjnego Man Vs. Bestia. Chodziło o to, aby zobaczyć, kto szybciej pociągnie samolot: 44 niskich ludzi czy 1 słoń.

Dwa „przybysze” musiały zostać dopracowane i wypolerowane na konwencję Comic-Con, zanim opuścili lotnisko i udali się na miejsce. Jestem zaskoczona, że nie poprosili o naoliwienie ich stawów.

Ptaszarnia w powietrzu. Nie, Twoje oczy cię nie zwodzą. To jest kabina samolotu pełna sokołów. Te skrzydlate ptaki drapieżne nie mogły dolecieć do swojej starej szkoły. Dlatego właściciel nalegał, aby sokołom dano takie same korzyści z podróży, jak wszystkim innym pracownikom. Ich właściciel, książę saudyjski, był zdecydowany pokazać wszystkim, że nie jest dyskryminujący w swoim podejściu. A ponieważ był księciem saudyjskim, linia lotnicza nie miała innego wyboru, jak się zgodzić.

Duńczycy nie są głupcami, jeśli chodzi o ograniczenia czasowe. Strefa wsiadania i wysiadania z samolotu jest kontrolowana, a jeśli ktoś przedłuża zostaje obarczany grzywną. Wszystko przez to, gdy jedna z par nie potrafiła się rozstać. I tak nowatorscy Duńczycy stworzyli specjalny obszar, w którym pary mają określony czas na ostatni pocałunek. Mają 3 minuty na pożegnanie.

To wyjątkowe powitanie, przyciągnęło uwagę wielu ludzi. Mężczyzna przebrał się za Dartha Vadera. Jego przyjaciele którzy byli na lotnisku, aby go powitać, także się przebrali. Grali muzyką Imperial March, gdy zbliżał się ich przyjaciel. Facet wykorzystał swoje 5 minut i miał wejście smoka. O dziwo, żaden rycerz nie czekał z szablą, aby go zabić.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nie rób tych rzeczy w innych krajach!

Za dużo informacji. Oto rodzina z poczuciem humoru! Mama wróciła z wyjazdu. Kiedy nadszedł czas, aby wróciła do domu, postanowili wymyślić zabawny tekst, by powitać ją w domu. Ich projekt dążył do maksymalnego zażenowania i ciekawych spojrzeń gapiów. Martwiłabym się, gdybym zobaczyła ten napis po wyjściu z samolotu i uświadomiłabym sobie, że przez kilka godzin siedziałam obok takiej „mamy”. Rodzina powitała ją napisem: „Witam w domu. Dobrze, że wyszłaś już z więzienia mamo”.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Jeśli oczekujesz poczucia bezpieczeństwa, lotnisko jest miejscem, gdzie możesz czuć się pewnie. Tak wiele ataków terrorystycznych rozpoczęto z lotnisk. Czas potrzebny na odprawę zwiększa środki bezpieczeństwa. Pomimo że trwa to długo, wszyscy rozumiemy, że jest to po to, aby nas chronić. Czy zastanawiałeś się kiedyś, co pracownicy ochrony widzą na ekranie, kiedy przechodzisz obok? Najwyraźniej to pasjonująca gra w pasjansa.

„Wózko-walizka”. W dzisiejszych czasach musimy unikać kupowania przedmiotów jednorazowego użytku. Zajmują zbyt dużo miejsca i nie są warte inwestycji. Wszystko, co ma więcej niż jedną funkcję, jest ciekawą propozycją. Ci genialni rodzice zdali sobie sprawę, że ich bagaż może mieć dodatkową funkcję – wózek dla śpiącego dziecka.

Wszyscy mamy inne potrzeby i preferencje technologiczne. Niektórzy lubią tablet, inni wolą telefony komórkowe, a jeszcze inni wolą pracować z laptopem. Jednak zawsze znajdzie się ktoś wyjątkowy. Te dwie osoby dojeżdżające do pracy były zauważane przy różnych okazjach, nosząc „oryginalny laptop”. Dla tych, którzy nigdy nie nosili tej maszyny, ta ręczna maszyna do pisania jest bardzo ciężka i uciążliwa. Mogę sobie tylko wyobrazić jaki chaos spowodowały te maszyny do pisania w trakcie wykrywania metalu na lotnisku.

Aktualnie środki bezpieczeństwa na lotniskach są bardziej rygorystyczne niż dawniej. Możesz zostać poproszony przez ochronę o zdjęcie butów, aby można było je sprawdzić. Dlatego przez wyjazdem na lotnisko zawsze sprawdzaj, czy nie masz dziury w skarpetkach. Ta biedna mama została poproszona o zdjęcie butów. Z racji, że musiała to zrobić, musiała znaleźć miejsce dla swojego dziecka, gdy zdejmowała buty. Jestem pewna, że jazda w pojemniku na przenośniku taśmowym jako bagaż podręczny była najważniejszym wydarzeniem dnia dla tego dziecka!

Odwiedzający lotnisko byli zszokowani, gdy zobaczyli prawdziwego Forresta Gumpa siedzącego w autobusie. Wiele osób miało wrażenie, że to scena ze słynnego filmu. Kurtka, buty, fryzura i postawa wskazywała, że to Forrest Gump. Jednak to nie on. To zwykły mężczyzna. Mam nadzieję, że jechał właśnie do swojej Jenny.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Najgorsze lotniska świata, ranking

Publiczne oświadczyny. Ten facet był tak szczęśliwy i podekscytowany, że jego dziewczyna wreszcie wróciła z podróży, że nie wytrzymał. Gdy tylko ją zobaczył, uklęknął na jedno kolano i zadał to pytanie. Dziewczyna wygląda na zszokowaną i bardzo zaskoczoną. Ludzie w tle wyglądają, jakby cieszyli się, że są publicznością w takiej chwili. Z jej mowy ciała wydaje się, że powiedziała tak!

Podróżowanie z małym dzieckiem jest bardzo wyczerpujące. A jak jesteś na lotnisku więcej niż z jednym dzieckiem, to jest dopiero wyczyn! Nie możesz nawet na sekundę spuścisz oczu z dzieci. Lotnisko jest tak fascynującym miejscem, że łatwo jest zgubić pociechy. Ten podróżnik wymyślił idealny plan. Oboje dzieci miał na smyczy, ale wygląda na to, że to dzieci zabrały ojca na spacer, a nie na odwrót.

Bagaż podróżny? Długie czekanie na lotnisku może stać się bardzo nudne. Ludzie zaczynają szukać sposobów na rozrywkę. W końcu ile można wypić filiżanek kawy? Ile można gapić się w telefon? W końcu i bateria padnie. Ile można rozmawiać z nieznajomymi? Ta młoda dama próbowała już wszystkiego, ale nadal się nudziła. Postanowiła wskoczyć na wyższy poziom, próbując przespać się na przenośniku taśmowym.

Źródło i zdjęcia: routinejournal.com

Jesteś z Poznania? Koniecznie zerknij do f7poznan.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do 
f7krakow.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie zerknij do 
f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie zerknij di 
f7warszawa.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie zerknij do 
f7lodz.pl
Jesteś z innego miasta? Koniecznie zerknij do 
f7city.pl

wad

Brak postów do wyświetlenia