Zabawne zdjęcia z #10YearChallenge!

0
674

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych bardzo popularne stało się wyzwanie #10YearChallenge. Na czym polega akcja?

Co jakiś czas w sieci pojawiają się pewne wyzwania, które są chętnie podłapywane przez ludzi. Popularne było Ice Bucket Challenge – trzeba było się oblać lodowatą wodą, albo 7 second challenge – trzeba było odpowiedzieć na pytanie/a w 7 sekund, także Cinamon Challenge – należało zjeść łyżkę cynamonu, co jest bardzo niebezpieczne, ponieważ można się udusić.

Najnowsze wyzwanie internautów nazywa się #10YearChallenge i polega na zestawieniu zdjęcia z 2009 roku ze zdjęciem z 2019 roku. Wszystko po to, aby pokazać, jak zmieniliśmy się podczas tych dziesięciu lat. Akcja ta odbywa się na Instagramie, Facebooku i Twitterze. Zdjęcia wstawiają znane, sławne osoby oraz użytkownicy mediów społecznościowych z całego świata.

W popularnej akcji wzięło udział już kilka milionów ludzi. Swoimi metamorfozami najchętniej dzielą się gwiazdy, udowadniając, że są jeszcze piękniejsze niż 10 lat temu.

Jak się zaraz przekonacie – #10YearChallenge – może dotyczyć nie tylko ludzi. Niektórzy stworzyli zabawne memy, związane np. z zawartością portfela, albo wzrokiem. Jakby nie patrzeć, jest w tym wiele prawdy. Sami zobaczcie! 😉

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

Źródło: boredpanda.com

ZOBACZ TAKŻE: NIESAMOWITE TATUAŻE, KTÓRE ZMIENIŁY BLIZNY I ZNAMIONA W DZIEŁA SZTUKI – f7dobry.com

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl