Zdjęcie sowy chowającej się przed deszczem

0
451

Przygotuj się na najbardziej urocze zdjęcia, które zobaczysz w tym tygodniu! Ta zupełnie malutka sowa użyła grzyba jako parasola i wywoła uśmiech na Twojej twarzy.

Poznajcie Poldy’ego, sowę, która ma on 1,5 roku. Zdjęcia tego zwierzęcia roztopią Twoje serce.

Poldi mieszka z Tanją Brand, która bardzo kocha zwierzęta. Dziewczyna znalazła Poldiego, gdy miał zaledwie 5 miesięcy.

Tanja ma białą sowę o imieniu Gandalf, jastrzębia Feniksa, sowę Ushi i psa rady malinois o imieniu Ingo. Uwielbia regularnie fotografować te zwierzęta.

„Nigdy nie myślałam, że sowa i pies mogą być najlepszymi przyjaciółmi, ale Poldie i Ingo są tego żywym dowodem. Niesamowita przyjaźń to naprawdę cudowna rzecz. Ponieważ Poldi jest taki mały i bardzo wrażliwy na wszystko, co go otacza, Ingo z radością przyjął rolę obrońcy Poldiego. Szanują się nawzajem”.

Więcej o ich przyjaźni możecie przeczytać w naszym wcześniejszym artykule: Pies i sowa mogą być przyjaciółmi na całe życie

theinfo

Tanya mieszka w Niemczech i regularnie robi zdjęcia swoim pupilom, próbując uchwycić najciekawsze chwile.

„Myślę, że moje zwierzęta uwielbiają być fotografowane. Czemu? Ponieważ zawsze jestem na ulicy z aparatem. Zwierzęta i ja spacerujemy razem, bawimy się, przeżywamy przygody, robimy krótkie przerwy. Znam swoje zwierzęta bardzo dobrze i rozumiem ich stan umysłu”.

theinfo
theinfo
theinfo
theinfo
theinfo

Więcej zdjęć znajdziecie na Facebooku.

Czytaj: Betlejem Poznańskie 2020 zostało odwołane!

johannesfloe.com – Art to remember