Złudzenia optyczne, które rozwalą Twój umysł

0
355

Utalentowana artystka używa prawej ręki, aby zmienić swoją lewą rękę w iluzje optyczne.

Izraelska artystka Vika Bren maluje swoją lewą rękę, tworząc różne iluzje optyczne, które po umieszczeniu na ciemnym tle pobudzają wyobraźnię widza.

Vika Bren to młoda artystka z Hajfy w Izraelu, która zwraca na siebie uwagę w Internecie dzięki swoimi przyciągającymi wzrok, ręcznie malowanymi iluzjami. Od realistycznych dziur w dłoni po nadanie całej dłoni realistycznego wyglądu szkieletu, talent i wyobraźnia Viki nie mają końca.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Aby upewnić się, że jej iluzje wywierają maksymalny wpływ na widza, Vika używa czarnej jak smoła farby do ciała i czarnego tła. To pomaga jej uzyskać wszelkiego rodzaju efekty, od pozornego braku opuszków palców po ściskanie dłoni w ciasny węzeł.

Nie byliśmy w stanie dowiedzieć się zbyt wiele o Vice, z wyjątkiem tego, że zaczęła publikować filmy z iluzjami około rok temu i od tego czasu zyskała wielu fanów na platformie do udostępniania wideo TikTok. Jest też na Instagramie, Facebooku i YouTube, ale TikTok jest teraz zdecydowanie jej chlebem powszednim.

Czytaj: „Sekret Wielkiej Piramidy” – iluzja optyczna wokół piramidy Luwru.

Aby uzyskać więcej niesamowitych iluzji optycznych, sprawdź nasze wcześniejsze artykuły: Kobieta za pomocą makijażu tworzy iluzje optyczne na nogach i ramionach oraz Niesamowite makijażowe iluzje optyczne, a także Japoński matematyk tworzy genialne iluzje optyczne. Musisz je zobaczyć!

wad

Brak postów do wyświetlenia