Znaki zodiaku o najgorszym temperamencie według astrologów

0
519
Który znak zodiaku ma najgorszy temperament? Zdjęcie: Pixabay

Nikt nie jest cały czas szczęśliwy. A w zależności od Twojej osobowości, zły dzień lub ciągły stres mogą spowodować eskalację negatywnych emocji. To naturalne, że w życiu niektóre sytuacje po prostu Cię zniechęcają. Ale prawdę mówiąc, sposób, w jaki jedna osoba reaguje na ruch uliczny, kłótnię z przyjacielem lub problemy z pracą, będzie się znacznie różnić – i można to wytłumaczyć znakiem zodiaku.

Każdy ma swoje ograniczenia. W odpowiednich warunkach nawet najbardziej kochający i życzliwi ludzie mają zdolność do wściekłości.

Zastanawiasz się, dlaczego możesz być trochę bardziej zdenerwowany niż inni? Czytaj dalej, aby odkryć sześć najbardziej temperamentnych znaków zodiaków.

6. Rak

Ponieważ Raki słyną z emocjonalności i wrażliwości, mogą mieć złe humory.

Chociaż rak jest uważany za najbardziej pielęgnujący ze znaków zodiaku, są one również najbardziej terytorialne. Jako znak wodny są bardzo emocjonalne, a czasem emocjonalnie niestabilne.

„Rak jest rządzony przez Księżyc, a ziemskie oceany są ściśle powiązane z cyklami księżycowymi” – mówi astrolog Rachel Cooban. „W związku z tym emocje Raka mogą zmieniać się tak szybko, jak przypływy”. W jednej minucie mogą być słodkie i wciągające, a w następnej zimne i kłótliwe.

Ostatecznie oznacza to, że Raki mają trudności z regulowaniem tego, jak się czują i jak reagują, co nie zawsze jest idealne dla drugiej zaangażowanej osoby.

Raki mają jedne z najbardziej intensywnych temperamentów, jeśli chodzi o obronę tego, co do nich należy, szczególnie w odniesieniu do rodziny, partnerów i ich środków do życia. Raki mają bardzo wrażliwe ego i są podatne na odczuwanie napędzanej zazdrością morderczej wściekłości.

Czytaj: Nowa atrakcja w Centrum Szyfrów Enigma!

5. Skorpion

Skorpiony to emocjonalne stworzenia. Czasami mogą być zagadką. Jako znak wodny, ich zły humor nie jest dokładnie wybuchowy jak znaki ognia. Zamiast tego okazują swoją wściekłość poprzez manipulację i podstęp.

Nawet te bardziej powściągliwe i tajemnicze Skorpiony emanują aurą „nie zadzieraj ze mną”. Zwykle jest to coś w ich oczach i przenikliwym spojrzeniu, które to wyraża – i nie bez powodu. Kiedy Skorpion przepala lont, sprawy mogą się bardzo szybko nasilać i może dojść do przemocy. 

„Skorpiony można łatwo zranić, to dość mściwi ludzie, którzy raczej nie powiedzą ci z góry, jak się czują” – mówi Cooban. W zależności od sytuacji może to prowadzić do dość intensywnego konfliktu.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Pixabay

4. Lew

Chociaż Lew może być duszą drużyny, często jest też kłótliwy i defensywny. Rządzone przez Słońce, Lwy wierzą, że są centrum wszechświata i nie wycofają się z konfrontacji, jeśli ich system wierzeń zostanie zakwestionowany.

„Kiedy ich ego jest posiniaczone, mogą wykazywać dość ostry temperament” – mówi Cooban. „Ale najczęściej jest to ognista reakcja, która maskuje ukryte uczucia bólu i niepewności”.

Chociaż na pewno czasami mogą być źli, ważne jest, aby pamiętać, że w swoim rdzeniu Lwy są miękkimi duszami, więc istnieje rozwiązanie, które pomoże im regulować emocje. „Zazwyczaj pochlebstwa uspokajają je i przywracają radosne, magnetyczne ja” – mówi założycielka Nuit Astrology i astrolog Jill Loftis.

Czytaj: Twoja najsłabsza cecha osobowości, zgodnie ze znakiem zodiaku

3. Panna

Podczas gdy Panny są znane z „niepokoju”, mogą mieć gorący temperament z bliskimi przyjaciółmi i rodziną.

Ze względu na ich wybredny i analny charakter, Panna może być bardzo temperamentna. Zazwyczaj denerwują się, gdy ich specyficzne oczekiwania lub standardy nie są spełnione. Panna jest jednym z bardziej neurotycznych i perfekcjonistycznych znaków, więc błędy są jednymi z rzeczy, które mogą je łatwo wywołać. Dla nich liczą się szczegóły i to one tworzą góry z kretowisk. Jeśli nie chcesz dostać się na złą stronę Panny, upewnij się, że zwracasz szczególną uwagę na to, o co proszą.

Pixabay

2. Koziorożec

Koziorożec to trochę czarny koń, jeśli chodzi o emocje. „Na pozór wydają się chłodni, spokojni i opanowani, ale mają obsesyjne tendencje i mogą mieć problemy z uregulowaniem swojego temperamentu, gdy ich ścisłe harmonogramy nie są idealnie wykonywane” – mówi Cooban.

Ponieważ ich rządzącą planetą jest Saturn, planeta determinacji i popędu, znak ten może być znany ze swojej sztywności i krótkiego bezpiecznika.

1. Baran

Nie jest tajemnicą: Baran jest ognisty i bez wątpienia jest znakiem zodiaku o najgorszym temperamencie. Nie da się ich powstrzymać. „Baran jest naczelnym dowódcą wybuchowych argumentów i ucieka” – mówi Cooban. „Ten znak jest prowadzony przez Marsa, planetę pasji i energii, więc kiedy wszystko idzie dobrze, wszystko idzie naprawdę dobrze Ale kiedy sprawy nie idą zgodnie z planem, Baran będzie miał trudności z kontrolowaniem swojej wściekłości.” Jednak według Loftis jest dobra wiadomość dla ludzi, którzy muszą poradzić sobie ze swoimi wzmożonymi uczuciami. „To znak, który szybko wybucha i potem idzie dalej.”

Ich wybuchy temperamentu są zazwyczaj krótkotrwałe, prawdopodobnie dlatego, że Baran zużywa w tym procesie tyle energii, że po jej uwolnieniu wyczerpanie przywraca im zmysły.

Uparty charakter Barana czyni je bardzo wojowniczymi i egoistycznymi. Ich instynkty są wojownicze, a ich gniew może zostać wywołany bardzo szybko. Baran ma zwykle cienką skórę, więc wszelkie oznaki braku szacunku lub ataku na ich poczucie własnej wartości mogą wprowadzić go w tryb walki.