Zwiększ swoją produktywność dzięki tym 5 wskazówkom!

0
194
Te nawyki pomogą Ci zwiększyć produktywność. Zdjęcie: Pixabay

Te pięć wskazówek pomoże Ci zwiększyć produktywność i sprawi, że wszystko zostanie zrobione na czas. Korzystanie z tych strategii pomoże Ci zmaksymalizować czas i wykonać dwa razy więcej pracy bez potu!

1.Sprawdzaj e-mail tylko raz dziennie

E-maile to jedne z największych strat czasu, więc sprawdzaj je tylko raz dziennie. Jeśli będziesz je regularnie sprawdzać w ciągu dnia, nie będzie łatwo skupić się na innych rzeczach.

2. Zapisz ważne zadania, gdy się pojawią

Przez większość czasu zapominamy o zapisaniu zadań, kiedy po raz pierwszy przychodzą na myśl. Aby upewnić się, że niezbędne zadania nie wypadną ci z głowy, upewnij się, że masz wszystko na papierze, zanim o tym zapomnisz.

3. Zaplanuj z wyprzedzeniem rzeczy do wykonania

Niech to będzie czas, w których wiesz, że będzie dużo do zrobienia, ale wszystko będzie załatwione. Wyznaczając na to kilka godzin w tygodniu, możesz zaplanować swój harmonogram pracy i skupić się na innych rzeczach bez poczucia przytłoczenia.

Czytaj: Japonia wypróbowała trzydniowy weekend, produktywność wzrosła o 40%

4. Zrób coś pożytecznego podczas odwlekania

O wiele lepiej jest zwlekać z czymś produktywnym, niż nic nie robić. Jeśli zwlekasz i tracisz czas na coś, upewnij się, że poświęcisz go na coś pożytecznego, na przykład nauczenie się nowych umiejętności lub uprawianie sportu.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

5. Miej pięć zadań na swojej liście rzeczy do zrobienia jednocześnie

Posiadanie pełnej listy rzeczy do zrobienia może być przytłaczające, dlatego lepiej jest podzielić zadania na mniejsze części. Jeśli masz na liście pięć zadań, będziesz miał wrażenie, że to wcale nie tak dużo, w porównaniu do dwudziestu lub więcej zadań za jednym razem!

Czytaj: Nowa Małopolska Konserwator Zabytków została odwołana po jednym dniu

wad

Brak postów do wyświetlenia