Żywy Ken pokazał, jak wyglądał przed 170 operacjami. Uważa, że teraz wygląda lepiej

0
2187
zdjęcie: Pinterest

Żywy Ken, czyli Rodrigo Alves przeszedł ponad 170 operacji plastycznych. Jak wyglądał przed kosztowną metamorfozą? Kiedy popatrzysz na jego zdjęcia przed i po, nie uwierzysz, że to ta sama osoba.

W dzisiejszym świecie można zrobić wszystko. Zmienić sobie kształt nosa, powiększyć piersi, przedłużyć włosy, wybielić zęby, a nawet zmienić płeć. Wiele dziewczyn upodabnia się do słynnej lalki Barbie. Niestety znajdą się i mężczyźni, którzy próbują upodobnić się do męskiego odpowiednika, czyli Kena.

Żywy Ken wydał fortunę na swój nowy wygląd

Rodrigo Alves ma 35 lat i przeszedł ponad 170 operacji plastycznych. Aby upodobnić się do Kena oficjalnie przeszedł 70 operacji plastycznych plus ponad 100 zabiegów. Wydał na nie około 500 tysięcy funtów, czyli prawie 2,5 miliona złotych. Mężczyzna usilnie dąży do spełnienia swojego marzenia. Chyba mu się udaje, ponieważ aktualnie mężczyzna bardziej przypomina chodzącą lalkę, niż faceta z jajami.

Wielu z Was zapewne pomyśli, że Alvaro zaczął zmieniać się w Kena, ponieważ był brzydkim, zakompleksionym nastolatkiem. Patrząc na jego zdjęcia sprzed wszystkich operacji można stwierdzić, że nie był szpetnym mężczyzną.

zdjęcie: mirror.co.uk

Miał sympatyczny wyraz twarzy i był po prostu sobą. Troszkę z lekką nadwagą, ale zrzucić zbędne kilogramy to żaden problem. Patrząc na późniejsze zdjęcia widać wyraźnie co może się stać z normalnym człowiekiem, gdy nie umie on sobie powiedzieć „nie” oraz „dość”. Brak umiaru także szkodzi.

Rodrigo Alves słynny jest ze swojej oryginalnej metamorfozy w żywą lalkę Kena. Mężczyzna przeszedł między innymi operację nosa, liczne liposukcje, lifting pośladków. Usunął sobie żebra, aby mieć węższą talię, a usunięte kości umieścił w słoiku, aby zabrać na wywiad w telewizji. Ma także implanty imitujące mięśnie brzucha, wypełniacze w ustach i regularnie wstrzykuje sobie botoks oraz farbuje włosy na siwy blond. Oczywiście miał przeszczep włosów.

Chyba jedynie stopy, dłonie i narządy intymne pozostały nietknięte przez chirurga plastycznego.

Jak Alves sam przyznał, wszystko zaczęło się od braku akceptacji swojego naturalnego wyglądu (a jednak!). Jako młody chłopak był wyśmiewany przez rówieśników w szkole. Marzył wtedy, aby wyglądać zupełnie inaczej. Postawił na Kena, ponieważ Barbie i Ken to idealne połączenie pięknych ciał. Alves chciał się wyróżnić i być podziwiany przez wszystkich.

Na zdjęciu po lewej Rodrigo przed zmianą, a po prawej po kilkudziesięciu operacjach.

zdjęcie: thesun.co.uk

Na najnowszych zdjęciach Alves niestety nie przypomina Kena, tylko klasyczny przykład ofiary chirurga plastycznego. Brazylijczyk od wielu lat ingeruje w swój wygląd i dzięki temu stał się sławny. Szokująca metamorfoza sprawiła, że stał się rozpoznawalny na całym świecie.

zdjęcie: thesun.co.uk

Początki

zdjęcie: ok.co.uk

Rodrigo Alves swój pierwszy zabieg przeszedł w 2004 roku.

CEN/Rodrigo Alves / CEN/Rodrigo Alves/EAST NEWS

Na początku może i on przypominał Kena, jednak po serii pierwszych operacji plastycznych nie był on zadowolony ze swojego wyglądu.

zdjęcie: Instagram/rodrigoalvesuk
zdjęcie: cosmopolitan.com/uk
zdjęcie: Instagram/rodrigoalvesuk

I tak zaczęło się nakręcanie i poddawanie kolejnym zabiegom. Aktualnie Brazylijczyk nie przypomina siebie, ani nie przypomina Kena ze swoich marzeń.

zdjęcie: Instagram/rodrigoalvesuk
zdjęcie: thesun.co.uk
zdjęcie: gistreel.com
zdjęcie: thesun.co.uk
zdjęcie: www.mirror.co.uk

PRZECZYTAJ TAKŻE: TE KOBIETY ZDECYDOWANIE PRZESADZIŁY Z POWIĘKSZANIEM UST! – f7dobry.com

PRZECZYTAJ TAKŻE WIELE CIEKAWYCH ARTYKUŁÓW NA NASZEJ STRONIE f7city.pl